KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16171015
nr 1617 1015
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, + bok, Fiskebod, Monogramsignerad. Olja på duk, 53x71 cm, yttermått inklusive ram: 64x83 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:51:28
29/4 15:32:12
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr